Faquality Ask Question

The Interior speak for themselves
Faq Image
some FAQ’s

سوالات متداول

 • زمان اجری پروژه چقدر است ؟
  بستگی به متراژ پروژه و مقدار تغییرات اعمال شده برای آن دارد . البته برای آسودگی کارفرمایان عزیز تاریخ اتمام پروژه در قرار داد ذکر خواهد شد و جریمه دیرکرد طبق متن قرار داد پرداخت خواهد شد .
 • آیا انجام مرحله طراحی بدون اجرا امکان پذیر است ؟
  بله . بعد انجام مرحله طراحی میتوانید قطع همکاری کنید . اما بهتر است این نکته را در نظر داشته باشید که در صورت بستن قرار داد اجرایی 40 درصد هزینه طراحی عودت خواهد شد . لازم به ذکر است اجرای پروژه توسط تیم طراحان پروژه قطعا کیفیت و زیبایی کار را دو چندان خواهد کرد .
 • آیا مقدار هزینه اجرایی تمام شده گروه ساختمانی سما به دلیل برند بودن بالاتر از دیگر مجریان دکوراسیون داخلی است ؟
  خیر ، هزینه هایی اجرایی حتی کمتر از عرف بازار و دیگر همکاران میباشد . زیرا گروه ساختمانی سما تمامی مراحل پروژه را بی واسطه انجام خواهد داد و تمامی عوامل و اکیپ های اجرایی سما به طور مستقیم با شرکت در حال همکاری هستند که به موجب ان هزینه های اجرایی کارفرمایان عزیز قطعا تا 15 درصد کمتر خواهد شد .
 • به چه صورتی میتوانیم از حسن انجام کار شما اطمینان حاصل کنیم ؟
  انجام پروژه مطابق با طرح از پیش تعیین شده صورت میگیرد و در قرار داد نیز ذکر خواهد شد که تحویل پروژه بی هیچ عیب و کمبودی از لحاظ فنی و کیفی انجام میشود و تمامی پروژه های گروه ساختمانی سما یک سال گارانتی کامل مجموعه را خواهند داشت و خانه دوم سما خواهند بود . همچنین تمامی پروژه های گروه ساختمانی سما با ذکر نام کارفرما و لوکیشن انها قابل بازدید خواهند بود .
 • آیا امکان بازدید از محل توسط متخصصان قبل از آغاز کار وجود دارد ؟
  قبل از هر کاری یک مرحله بازدید از محل جهت برداشت ، رولووه و اندازه گیری الزامی است و پروژه شما با هر لوکیشنی در ایران توسط مشاورین سما بازدید خواهد شد . اما در مرحله طراحی در صورتی که نقشه های معماری محل مورد نظر را داشته باشید ، با صلاح دید طراحان بازدید قابل حذف خواهد بود . در غیر این صورت متخصصین ما برای برداشت در محل حاضر میشوند که در این شرایط هزینه برداشت و مشاوره نیز به شما تعلق خواهد گرفت .
 • در صورتی که یک طرح قبلا اجرا شده مورد پسندمان باشد ، میتوانیم آن طرح را بدهیم تا شما یا دیگر شرکت ها آن را اجرا کنند ؟
  این کار بسیار اشتباه است ، زیرا هر طراحی با توجه به متراژ و کاربری فضا انجام میشود و این امکان وجود دارد که اجرای آن در فضای مورد نظر شما عملی نباشد یا جالب به نظر نرسد . اما بخش بازسازی ساختمان و دکوراسیون داخلی سما میتواند با کمی تغییرات آن طرح را اجرا و یا طرحی بهتر با توجه به شرایط و موقعیت محل شما خلق کند .
 • هزینه ی کارهای سربار یا پنهان در پروژه چیست ؟
  به هیچ وجه هزینه پنهان در پروژه شما وجود ندارد و عینا هزینه هایی که در ابتدا به شما اعلام میشود ، پرداخت خواهید کرد و تمامی فاکتور ها کاملا شفاف و مشخص و قابل استعلام در اختیار کارفرما های عزیزمان قرار خواهند گرفت .
 • مقدار هزینه ی برای اجرای دکوراسیون محیط من چقدر است؟
  بستگی به میزان تغییرات و متریالهای به کار برده در طراحی دارد و در صورتی که شما برای این کار بودجه مشخصی در نظر گرفته اید از شما میخواهیم یک لیست از مواردی و امکاناتی که درخواست دارید به ما بدهید تا مطابق با بودجه شما برایتان طراحی و اجرا کنیم .
 • برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده نمونه کارها
  برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده نمونه کارها می توانید به بخش خدمات ساختمانی و پروژه ها در سایت مراجعه نمایید و یا از طریق آدرس ایمیل info@samaconstructiongroup.com با ما مکاتبه کنید.
Question

Your Question Tell